Konser ve Tiyatroya Gitmeye Bayılanlara Fırsat Çıktı!

Gezip, eğlenmeyi seven, özellikle konser tiyatro ve sinemaları kaçırmayanlar için daha uygun indirimli fiyatlar bulabilecekleri bir fırsat sitesi önereceğiz. %60-70 hatta %90’a varan indirimleri olan site işte.

Herkes gezip eğlenmeyi sever bazıları ise bunu daha fazla sever ve gezmeden yapamaz. konser konser gezip, nerede ne tiyatro oyunu var, bu hafta vizyona hangi film giriyor diye, araştıranlar için hem etkinliklerden haberdar olacağı hem de bu etkinliklere çok daha uygun fiyatlarla katılabileceği bir site. Ayrıca Mobil uygulamasıda var böylece daha kolay takip edebilir ve etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

2012 Yılından itibaren şehrin en iyi sosyal alışveriş ve yaşam platformu olan Firsat.me‘yi hala duymamış olabilirsiniz. Bizde o yüzden hala keşfetmediyseniz sizin için farkındalık yaratmak istedik. Müşteri memnuniyeti önceliği çerçevesinde hareket ederek, birbirinden farklı etkinlikleri, en popüler mekanlarda en iyi fiyat garantisi ile sizlere sunuyor.

Firsat.me Sitesine gitmek ve fırsatları incelemek için TIKLAYIN!

Firsat.me TR

Fırsat.me Size Ne Sunuyor?

Firsat.me ayrıcalıklı bir sosyal alışveriş ve yaşam platformu olarak hizmet vermektedir. Nezih ve Kaliteli mekanlardaki kampanyaları müşterilerine sunarken bir yanda da müşterilerden gelen feed-back’ler ile süreci takip etmekte herhangi bir olumsuz durum oluşması durumunda müşterilerin mağduriyetini gidermekte, bu sayede hem müşterilerin uygun fiyata hizmet almasını sağlarken hem de mekanların Firsat.me müşterilerine ayrıcalıklı hizmet vermesini sağlamaktadır. Firsat.me Sitesine gitmek ve fırsatları incelemek için TIKLAYIN!

Fırsat.me Güvenilir Mi?

2012 Yılından beri hizmet vermeye devam etmesi güvenirliğine katkı eden bir unsur ama tabii ki eski bir platform olması yeterli mi bunun dışında teknik olarak da güvenilir alt yapı özellikleri ve müşteri memnuniyeti politikaları var.

Firsat.me TR
  • Firsat.Me’de yapacağınız tüm işlemlerde “RapidSSL SHA256 CA-G3” 256 bit SSL sertifikası kullanılmaktadır, bu sayede tüm işlemleriniz gizlilik içinde yürümekte ve üçüncü kişiler tarafından takip edilememektedir. 
  • Firsat.Me’de ödemeleriniz “3D GÜVENLİ ÖDEME” sistemi ile veya BKMExpress ile gerçekleştirildiğinden dolayı kredi kartınız ile bir başkasının alışveriş yapmasının önüne geçilmektedir. 
  • Firsat.Me’de kart bilgilerinizin saklanmaması nedeniyle kart bilgilerinizin üçüncü kişiler tarafından ele geçirilmesi mümkün değildir. 
  • Firsat.Me’de müşterilerin alışveriş sonrası yapmış olduğu yorum ve değerlendirmeleri okuyabilir kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz. Yapılan yorumlar gerçek kullanıcı deneyimlerine dayanmaktadır. 
  • Firsat.Me’de yapacağınızı tüm alışverişleri 14 gün içinde koşulsuz iptal ve iade edebilir, herhangi bir kesinti olmadan ücret iadesi alabilirsiniz. 
  • Firsat.Me’den 7/24 e-mail ile destek alabilir, geri bildirim gönderebilir, Twitter yada Facebook’dan bize mesaj atabilir veya çağrı merkezimizden iletişim kurabilirsiniz. 
  • Firsat.Me’den yapmış olduğunuz birçok alışverişte rezervasyon bilgileriniz tarafınıza gönderildiğinden dolayı yerinizin ayrıldığından emin olarak hizmeti kullanabilirsiniz. 
  • Firsat.MeEn İyi Fiyat Garantisi Uygulaması” ile aynı hizmeti daha uygun başka bir yerde bulmanız durumunda aradaki farkın iki katını geri alabilirsiniz.

Firsat.me Sitesine gitmek ve fırsatları incelemek için TIKLAYIN!

Bir Cevap Yazın