Uçak ve Otel Rezarvasyonlarınızı Tek Noktadan Yapın.

Uçak rezervasyonu yapmak için site site gezdikten sonra birde site site dolaşıp otel mi bakıyorsunuz? Size hem uçuş hemde konaklama için tek noktadan en iyi fiyatları kolayca bulabileceğiniz ve rezervasyon yapabileceğiniz siteleri bulduk.

Uçak ve otel rezarvasyonları için artık acente acente gezmeyi bıraktık ama artık site site dolaşıyoruz. Uçuş için ayrı Otel için ayrı siteler geziyoruz çoğu zaman bunalıp gitmekten bile neredeyse vazgeçme noktasına getiren bu uğraşa artık gerek kalmadı. Hem uçuş için hemde konaklama için tek noktadan rezervasyon hizmeti alabileceğiniz siteler var. Üstelik isterseniz gideceğiniz yerde servis ve yemek için restoran rezervasyonunuzu dahi yapabilirsiniz.

City.Travel Many GEOs

City.Travel

City.Travel sitesinden ister Türkiye içinden, ister yurt dışı olsun her yerdeki uçuşlardan en uygun olanları karşılaştırmalı olarak sunuyor ve yine başka bir site aramaya gerek kalmadan gideceğiniz yerdeki konaklama seçeneklerini City.Travel sitesi üzerinden inceleyebiliyorsunuz. Arama yapmak için kişisel bilgi formları doldurmanız gerekmiyor sadece yer ve tarih girerek hem uçuş hemde konaklama için seçenekleri görebiliyorsunuz.

City.Travel sayfasındaki promosyonlar bölümünden de indirimli cazip fiyat tekliflerini inceleyebilirsiniz. eğer seyahat etmeyi seviyor farklı yerler görmek için fırsat kolluyorsanız burayı sık sık ziyaret edip uygun fiyatlarla bir gezi planı yapabilirsiniz.

City.Travel sitesini ziyaret etmek için TIKLAYIN!Agoda

Agoda WW

Yine hem uçak rezervasyonu hemde otel rezervasyonunuzu yapabileceğiniz tek noktadan çözüm sunan diğer bir site agoda.com. basit kullanımı ile yine ekstra kişisel bilgi girmenize gerek kalmadan yer ve tarih girerek uçuş ve otel rezervasyonu seçenekleriniz görüntüleyebilirsiniz. Agoda.com ek olarak sadece otel değil gecelik kiralık daire seçeneğide sunan nadide sitelerden biri.

Agoda.com Uçuş ve konaklamanın yanı sıra gideceğiniz yerler için shutle yani servis aracıda çağırabileceğiniz ve yemek için restoran seçip rezervasyon yapabileceğiniz ek modüllere de sahip olmasıyla fark yaratıyor. Agoda.com tüm seyahatinizi site site dolaşmadan tek noktadan en iyi fiyat seçeneklerini inceleyerek planlamanızda çok büyük kolaylık sağlamakta.

Agoda.com sitesini ziyaret etmek için TIKLAYIN!Bir Cevap Yazın